اخبار

 •  
  ستاره هلندی در راه بارسلونا
   
    مدت هاست که نام ممفیس دیپای برای انتقال به بارسا بر زبان ها می باشد. این ستاره هلندی در حال حاضر سال آخر قرارداد خود را با لیون  پشت سر می گذارد.در همین ارتباط ستاره سابق تیم ملی هلند"کلارنس سیدورف" در این رابطه گفت :  
    ممفیس دیپای یکی از استعداد های بزرگ فوتبال اروپا می باشد،اوپس از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت دیر یا زود به یک باشگاه بزرگ نقل مکان خواهد کرد.کومان و او در گذشته با یکدیگر همکاری خوبی داشته‌اند.
    #بارسلونا

 •  
  انزلی چی ها بردند،دروازه بان بادران علیه امید روانخواه،پارس جنونی در صدر 
   
    هفته دوم رقابت های لیگ آزادگان پیگیری شد. در بازی های این هفنه مس کرمان با یک گل شاهین بوشهر را شکست داد،دربی شمال را ملوانان با دو گل، چوکا تالش را بردند،پارس جنوبی هم با نتیجه دو بر یک موفق شد رایکا بابل را ببردو در صدر جدول قرار گیرد. خوشه طلایی مغلوب استقلال خوزستان شد، فرصت صدر نشینی قشقایی هم از دست رفت و آرمان گهر با یک گل قشقایی را شکست داد.بادران با یک گل خیبر خرم آباد را برد و دیدار دو تیم استقلال ملاثانی و هوادار به دلیل ریزش باران به روز آینده موکول شده است.نبرد دو تیم نود ارومیه و گل ریحان هم گلی در بر نداشت و صفر صفر تمام شد. 

 •  
  به یاد اسطوره،به سبک مسی 
   
  در جریان بازی دو تیم بارسلونا و اوساسونا پس از به ثمر رساندن گل چهارم توسط مسی ، او به کنار زمین و مقابل دوربین ها رفت و پیراهنش را از تن خارج کرد.مسی زیر پیراهن بارسا پیراهن نیوولزاولدبویز را به تن داشت اما این یک پیراهن معمولی نبود؛ این پیراهن قرمز و مشکی شماره 10 بود که زمانی دیه گو مارادونا آن را به تن داشت. مسی سپس بوسه ای به سمت آسمان فرستاد.  
  شادی گل تقدیم به دیگو ماردونا

 •  
  کارلتو با احساس 
   
  در ادامه رقابت های هفته دهم  لیگ برتر انگلیس  پیش از شروع مسابقه دو تیم لیدز یونایتد و اورتون یک دقیقه سکوت برای ادای احترام به اسطوره فقید جهان فوتبال مارادونا انجام شد. در این هنگام چهره ناراحت و گریان کارلو آنجلوتی بیشتر جلب توجه کردو این خود نشانگر احترام اهالی فوتبال به اسطوره های خود می باشد.